Hakkında

Jean Darcel Güzellik Merkezi, İstanbul Beylikdüzü bölgesinde, Barış Mah. Enver Adakan Cad. Kocakaya Apt. B Blok No:19 adresinde bulunmaktadır.


Bu İşletmenin Sahibi Siz Misiniz? Tıklayın!

Yakınlardaki Kampanyalar

Keyan Güzellik Salonu ve Kuaför

%10 İndirim Kampanyası

Keyan Güzellik Salonu ve Kuaför'den size özel tüm hizmetlerde %10 indirim! İndirim sadece Kolay Randevu sisteminden 25 Kasıma kadar olan süre için alacağınız randevularda geçerlidir. İndirim gördüğünüz liste fiyatları üzerinden uygulanacaktır.

Sun Love Beauty & Solarium

100 TL ve Üzeri Hizmetlerde 20 TL İndirim Kampanyası

Sun Love Beauty Zone'dan size özel 100 TL ve üzeri hizmetlerde 20 TL İndirim! Kampanya sadece Kolay Randevu sisteminden ve 25 Kasıma kadar olan süre için alacağınız randevularda geçerlidir.

Elite Beauty

%20 İndirim Kampanyası

Elite Beauty'den size özel tüm hizmetlerde %20 indirim! İndirim sadece Kolay Randevu sisteminden 8 Aralık'a kadar olan süre için alacağınız randevularda geçerlidir. İndirim gördüğünüz liste fiyatları üzerinden uygulanacaktır.

Beria Estetik ve Güzellik Merkezi

Profesyonel Cilt Bakımı 200 TL yerine 69 TL

Beria Estetik ve Güzellik Merkezi'nen size özel Profesyonel Cilt Bakımı 200 TL yerine 69 TL! Kampanya sadece Kolay Randevu sisteminden ve 20 Aralık'a kadar olan süre için alacağınız randevularda geçerlidir.


Yakınlardaki Öneriler

Frame Plus Kuaför ve Güzellik Merkezi

Gold Esthetic

Keyan Güzellik Salonu ve Kuaför

ZARİNNA ESTETİK

Beauty Sosyete Güzellik Merkezi

Kiana Güzellik ve Estetik Merkezi